Hakkımızda

2014 yılında mobilya aksesuarları toptancılığına başlayan firmamız DEMİR MOBİLYA AKSESUARLARI VE TOPTAN PAZARLAMA adı altında siz değerli müşterilerimize ilk günkü heyecan ile hizmet vermektedir.

Sektördeki yenilikleri yakından takip edip, sunduğu ürün çeşitliliklerini genişleterek, kullanıma estetiklik ve pratiklik katarak mobilyalarınızı diğerlerinden farklı kılar.

Firmamız; Bünyesinde barındırdığı Çekmece Ray Sistemleri, Menteşe, Mobilya Kilitleri, Gardırop İçi Aksesuarları, Kapak Mekanizmaları, Freze bıçakları ve Sunta vidaları olarak sektörde yer almaktadır.

Firmamız, çeşitli markaların bayiliklerini üstlenerek ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Modern ve fonksiyonel tasarımları destekleyen ürünlerimiz, estetik bir yaşam alanı oluşumuna katkı sağlayan tüm dekorasyon stillerine kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Estetik duyarlılığı ve konfor kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımayı hedefleyen DEMİR MOBİLYA AKSESUARLARI, 2017 yılı itibarı ile Güney Kore’de bulunan sektörünün lokomotif firmalarından SAMSUNG İREX ile iş ortaklığına başlayarak, siz değerli müşterilerimize en kullanışlı, en kaliteli ürün çeşitliliği sunmaya devam etmektedir.